asima

  • Galeria
asimaPracownia Psychologiczna ASIMA

Konkurs z okazji 20 - lecia ASIMY
Trzecią Laureatką w Konkursie z okazji 20 lecia firmy została Sylwia Wyżkiewicz. Kolejne losowanie 1 lipca. W losowaniu będą brały udział osoby, które zapiszą się u nas na kurs w terminie od 1 czerwca do 30 czerwca. Zapraszamy.
Konkurs z okazji 20 - lecia ASIMY
Drugą Laureatką w Konkursie z okazji 20 lecia firmy została Nicole Spławska. Kolejne losowanie 1 czerwca. W losowaniu będą brały udział osoby, które zapiszą się u nas na kurs w terminie od 4 maja do 31 maja. Zapraszamy.
Majówka !!!
Po złotej pogodzie Majowej i bzowej, Powoli zapada Zmierzch także majowy. Obudził się wietrzyk, Łagodny i miękki I brzozom podnosi Zielone sukienki. Przycicha swawolnie, Na trawę się kładzie I czeka na księżyc Zaplątany w sadzie. Z okazji weekendu majowego pragniemy życzyć swoim Kursantom i Współpracownikom: odpoczynku, chwili wytchnienia od codziennego zgiełku oraz mile spędzonego czasu wolnego w gronie najbliższych, przyjaciół i znajomych. Do zobaczenia wkrótce! Załoga ASIMY
20-lecie firmy ASIMA
"20 lat minęło, jak jeden dzień..." Jesteśmy z Wami już 20 lat. Z tej okazji dnia 29.04.2016 zorganizowana została Impreza Firmowa dla naszych Pracowników i Współpracowników. Jest nam niezmiernie miło, że tak długo cieszymy się zaufaniem lokalnej społeczności. Serdecznie dziękujemy również naszym Pracownikom za prezenty oraz za przednią zabawę we wspólnym ASIMOWYM gronie.
Ważna informacja!!!
Godziny otwarcia biura na ul. Transportowej 10 w Święciechowie: 29 kwiecień od 8.00 do 14.00 i 30 kwiecień, 1 maj, 2 maj, 3 maj NIECZYNNE
Konkurs z okazji 20 - lecia ASIMY
Pierwszym Laureatem w Konkursie z okazji 20 lecia firmy jest Pan Nowacki Michał kat. CE. Kolejne losowanie 4 maja. W losowaniu będą brały udział osoby, które zapiszą się u nas na kurs w terminie od 1 kwietnia do 29 kwietnia. Zapraszamy.
Zapraszamy na kat. T - 16-nastolatków i nie tylko!
Jako pierwsi i jedyni przedstawiamy Państwu zestaw identyczny jak na egzaminie państwowym w Word. NOWY Traktor Zetor Proxima i przyczepa. Jazda tym zestawem to czysta przyjemność! Przekonaj się Sam!!!
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Załoga ASIMY
składa wszystkim najserdeczniejsze życzenia, aby te Święta przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. Pragniemy Wam życzyć radosnego, wiosennego nastroju, a także przepięknych spotkań w gronie rodziny/przyjaciół. Niech ten czas, spędzony w gronie najbliższych upłynie Wam w atmosferze wyjątkowego i świątecznego klimatu.
Konkurs z okazji DNIA KOBIET
Drogie Panie! 8 marca należeć będzie do Was! To przecież Wasze święto! Z tej okazji ASIMA przygotowała dla Was małą niespodziankę - KONKURS, w którym do wygrania są niecodzienne nagrody w postaci voucherów o wartości 180zł, 120zł i 70zł do salonu kosmetycznego - Salon Urody i Metamorfozy "Berkano" w Lesznie. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do dnia 3 marca (do godz. 15:00) zapisać się na kurs prawa jazdy kat. B i ... Szczegóły konkursu dostępne w naszym biurze w Święciechowie, przy ul. Transportowej 10.
1 maja obchodzimy 20-lecie ASIMY.
Ten rok jest dla nas wyjątkowy.W związku z tym czeka Was wiele miłych niespodzianek. Każdy pokonany z Wami kilometr, to dla nas ogromna przyjemność. Cieszymy się, że od lat darzycie nas zaufaniem i z pokolenia na pokolenie wybieracie nasz Ośrodek jako miejsce, w którym spełniacie swoje marzenia o posiadaniu prawa jazdy, realizując u nas kurs.
13 lutego odbyło się szkolenie dla całej załogi ASIMY z zakresu psychologii komunikacji w pracy instruktora nauki jazdy.

Ruszyliśmy z akcją "Poznaj swojego Instruktora". Z okazji zbliżających się 20 URODZIN ASIMY zmieniamy się dla Was.
Śledźcie nasz profil na facebook'u i stronę internetową - poniżej krótka zajawka z planu zdjęciowego cdn...już wkrótce..
W 2016 roku istnieje możliwość dowożenia grup zorganizowanych na kat. B z rejonu Gostyń, Krobia, Pudliszki, Poniec, Góra, Wschowa, Śmigiel, Włoszakowic i Zaborówca. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 604895342. Zapraszamy

BONUS dla obecnych i przyszłych Kursantów kat. B
Za przyprowadzenie koleżanki lub kolegi na kurs kat. B dodatkowa godzina jazdy GRATIS
Jak dostać Profil Kandydata na kierowcę? (PKK)
Zobacz 6 kroków, jakie trzeba zrobić.
Nr konta bankowego
ASIMA Maciej Perek ul. Żołnierska 11, 64-100 Leszno Konto PKO BP 67102030880000810200424309 Tytułem: Wpisać imię i nazwisko kursanta i nr PESEL


Najbliższy kurs kat B 29.08.2015. [ zobacz ]         Najbliższe szkolenie okresowe 19.08.2016 [ zobacz ]